Ilmansuodattimen ensisijainen radialseal 80813884 256-7902 32920401 CATERPILLAR C6.6 moottorille

Ilmansuodattimen ensisijainen radialseal 80813884 256-7902 32920401 CATERPILLAR C6.6 moottorille

80813884 ilmansuodatin NEW HOLLAND 8488375, käytetty CATERPILLAR 924H KUORMITTAVAN PYÖRÄN 900-SARJASSA Moottori CATERPILLAR C6.6TA ACERT

Tuotetiedot

Tuoteparametri 80813884-ilmansuodattimesta

Tuotenumero:

80813884

Osien nimi:

Ilmansuodatin, ensisijainen radiaalitiiviste

Fyysiset mitat

Kokonaiskorkeus

375,5 mm (14,78 tuumaa)

Suurin OD

221,4 mm (8,72 tuumaa)

Suurin henkilötodistus

125,8 mm (4,95 tuumaa)

Korvaus

ATLAS COPCO 16138004

ROGI 569003801

BOMAG 05821149

BOSCH-REXROTH 1457433568

CATERPILLAR 2567902

CLAAS 7521980

DEUTZ 01181003

FAMEL FSR8116

FIL HP2530

FST GULF FG2507327000

GPC FC854

HAMM 1266748

JCB 32920401

LIEBHERR 571755508

MASSEY FERGUSON 055134R1

UUSI HOLLANTI 8488375

NISSAN 2250164532

ORENSTEIN&vahvistin; KOPPEL C23610

PONSSE 0060160

SCHAEFF 5501661094

SENNEBOGEN 100720

SULLAIR 02250164532

TEREX 41107712

VALTRA V82612300

VMC AF782104

VOLVO 20405837

VOLVO-RAKENNUSLAITTEET 80813884

Sovellukset:

AGCO 9735 TRACTOR 9000 -SARJA

AGCO 9745 TRACTOR 9000 -SARJA

AHLMANN AS210 KUORMITETTU KUORMITUS SARJAKSI Moottori DEUTZ BF6M2012C

ATLAS COPCO 66D KOMPRESSORI Moottori DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO 66DDG KOMPRESSORI Moottori DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO 76DD KOMPRESSORI Moottori DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO 96DD KOMPRESSORI Moottori DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XA66DDDG KOMPRESSORI Moottori DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XA76DD KOMPRESSORI Moottori XA76DD

ATLAS COPCO XA96DD KOMPRESSORI Moottori XA96DD

ATLAS COPCO XAS66DDDG KOMPRESSORI Moottori DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XAS76DD KOMPRESSORI Moottori XAS76DD

ATLAS COPCO XAS96DD KOMPRESSORI Moottori XAS96DD

ATLAS COPCO XASS66DDDG KOMPRESSORI Moottori DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XASS76DD KOMPRESSORI Moottori XASS76DD

ATLAS COPCO XASS96DD KOMPRESSORI Moottori XASS96DD

ATLAS COPCO XASS96DDN KOMPRESSORI Moottori XASS96DDN

ATLAS COPCO XS96DD KOMPRESSORI Moottori XS96DD

ATLAS WEYHAUSEN 1805M RAKENNUSLAITTEET Moottori DEUTZ BF4M1013FC

ATLAS WEYHAUSEN 2005M RAKENNUSLAITTEET Moottori DEUTZ BF4M1013FC

BOMAG 219PDH-3 RAKENNUSLAITTEET Moottori DEUTZ BF6M1013

CATERPILLAR 120M GRADER 120 SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 12M GRADER 12 SARJA CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 924H KUORMITTAVA KERROS 900-SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 924HZ KUORMITTAVA PYÖRÄN 900-SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 928H KUORMITTAVA 900-SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR 928HZ KUORMITTAVA 900-SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 930H KUORMITTAVA 900-SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 938H KUORMITTAVA 900-SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR AP500E PAVER AP SARJA Moottori CATERPILLAR C4.4 ACERT

CATERPILLAR AP555E PAVER AP SARJA Moottori CATERPILLAR C4.4 ACERT

CATERPILLAR AP600D PAVER AP SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR AP655D PAVER AP SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR BG555E PAVER BG -SARJA Moottori CATERPILLAR C4.4 ACERT

CATERPILLAR BG600D PAVER BG SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR BG655D PAVER BG SARJA Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP56 COMPACTOR CP SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP64 COMPACTOR CP SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP74 COMPACTOR CP SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP76 COMPACTOR CP SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS56 COMPACTOR CS SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS64 COMPACTOR CS SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS74 COMPACTOR CS SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS76 COMPACTOR CS SERIES Moottori CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR IT38H INTEGROITTU TYÖKALUTRAKENNIN IT-SARJA Moottori CATERPILLAR 6.6 ACERT

CLAAS AVERO 160 COMBINE AVERO Moottori CATERPILLAR C6.6

CLAAS AVERO 240 COMBINE AVERO Moottori CATERPILLAR C6.6

CLAAS DOMINATOR 58 COMBINE 38S-68 SERIES Moottori PERKINS 1004.42

CLAAS DOMINATOR 68 COMBINE 38S-68 SERIES Moottori PERKINS 1006.60T

CLAAS DOMINATOR 68 COMBINE 38S-68 SERIES Moottori PERKINS 1006.6

CLAAS DOMINATOR 68 COMBINE 38S-68 SERIES Moottori PERKINS 6.3544

CLAAS LEXION 405 COMBINE LEXION -moottori PERKINS 1006.6TW

CLAAS LEXION 405 COMBINE LEXION -moottori PERKINS 1006.60TW

DEUTZ-FAHR AGROTRON 175 TRAKTORIMOOTTORI DEUTZ BF6M1013E

DEUTZ-FAHR AGROTRON 200 TRAKTORIMOOTTORI DEUTZ BF6M1013EC

JCB JS330 EXCAVATOR -moottori JS330

LIEBHERR LTM1100 / 3 CRANE MOBILE LTM -SARJA Moottori LIEBHERR D924TI-E

MASSEY FERGUSON MF6497 TRAKTORI MF 6400 SARJA Moottori SISU 66ETA

MASSEY FERGUSON MF6499 TRAKTORI MF 6400 SARJA Moottori SISU 66ETA

MASSEY FERGUSON MF680 TRAKTORI MF 600 SARJA Moottori PERKINS 1006.6T

MASSEY FERGUSON MF8250 TRAKTORI MF 8200 SARJA Moottori VALMET 634 DS

NEW HOLLAND F106.7 GRADER F -SARJA Moottori IVECO 667TA / EDE

UUSI HOLLAND F106.7A GRADER F SARJA Moottori IVECO 667TA / EDE

NEW HOLLAND F156.7 GRADER F -SARJA Moottori IVECO 667TA / EEE

UUSI HOLLAND F156.7A GRADER F SARJA Moottori IVECO 667TA / EEE

ORENSTEIN&vahvistin; KOPPEL F106 GRADER -moottorin CUMMINS 6BT5.9

ORENSTEIN&vahvistin; KOPPEL F106A GRADER -moottorin CUMMINS 6BT5.9

VALTRA BH180 TRAKTORI AGCO 620DS

VOLVO RAKENNUSLAITTEET ABG5820 PAVER ABG SARJA Moottori DEUTZ TCD 2013 L6 4V

VOLVO RAKENNUSLAITTEET ABG5870 PAVER ABG SARJA Moottori DEUTZ TCD 2013 L4 2V

VOLVO RAKENNUSLAITTEET ABG6820 PAVER ABG SARJA Moottori DEUTZ TCD 2013 L4 2V

VOLVO RAKENNUSLAITTEET ABG6870 PAVER ABG SARJA Moottori DEUTZ TCD 2013 L4 2V

WIRTGEN SP 25 2014 PAVER SP SERIES Moottori DEUTZ TCD2012 L06 2V AG3

WIRTGEN SP 25i 2014 PAVER SP SARJA Moottori DEUTZ TCD4.1L4

WIRTGEN W 100 2007 Jyrsintälaitteet W-SARJA Moottori DEUTZ TCD2012 L06 2V

WIRTGEN W 100i 2012 Jyrsintälaitteet W-SARJA Moottori DEUTZ TCD6.1L6

WIRTGEN W 60 2007 Jyrsintälaitteet W-SARJA Moottori DEUTZ TCD2012 L06 2V

WIRTGEN W 60i 2012 Jyrsintälaitteet W-SARJA Moottori DEUTZ TCD6.1L6

Nopea ennakkomyynti:


Sähköposti: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: +8613328990097
Wechat: +8613328990097
Skype: Genset-osat


Everlasting Parts on yksi johtavista valmistajista, joka tarjoaa alkuperäisen ja aidon ilmansuodattimen ensisijaisen radialseal 80813884 256-7902 32920401 toukka c6.6 -moottorille. Olemme erikoistuneet alaan jo vuosia ja tarjoamme asiakkaillemme OEM-tuotteiden korvaavia tuotteita. Tervetuloa tukkulaatuisiin, kestäviin ja halpoihin jälkimarkkinatuotteisiin kanssamme.
Pari:272345502 hydraulisuodattimen referenssi Cross Mann 6730253280 HD513 / 8 Parker G02836 GO2836 Seuraava:Suodatinosa 24241903 Ingersoll Rand -suodattimelle FA75IH

Tutkimus