Polttoainesuodatin 32R62-00100 P557440 2900535200 HYUNDAI R450LC EXCAVATOR TRACKED Engine KOMATSU S6D125-1

Polttoainesuodatin 32R62-00100 P557440 2900535200 HYUNDAI R450LC EXCAVATOR TRACKED Engine KOMATSU S6D125-1

32R62-00100 Polttoainesuodattimen vaihto 60201219 TEREX 102604 VOLVO 120036538 XCMG 1132400441 Sovellus INGERSOLL RAND 400 Moottori CATERPILLAR 3316TA

Tuotetiedot

Polttoainesuodattimen 32R62-00100 tuoteparametri

Tuotenumero:

32R62-00100

Osien nimi:

PolttoaineensuodatinSpin-On

Fyysiset mitat

Kokonaiskorkeus

174 mm (6,85 tuumaa)

Suurin OD

93 mm (3,66 tuumaa)

Kierteen koko

1-14 YK

Tiiviste OD

72 mm (2,83 tuumaa)

Tiivisteen tunnus

62 mm (2,44 tuumaa)

Korvaus

Donaldson P557440

ATLAS COPCO 2900535200

BOSCH-REXROTH 1457434180

CATERPILLAR 077-7261

CUMMINS BM78672

FIAT 71455972

FORD 9576P557440

HITACHI 4192631

HYSTER 3027062

INGERSOLL RAND 1P2299

ISUZU 1132400440

JCB 32919402

JOHN DEERE 4S00247

KOBELCO VA3436204100

KOMATSU 6001138291

MACK 2191P557440

MERCEDES-BENZ 3764770001

MITSUBISHI 3256220200

UUSI HOLLANTI L87418199

NISSAN / UD-TRUCKS 1640399014

RENAULT VI 6005019579

SANY 60201219

TEREX 102604

UFI 2431300

VOLVO 120036538

XCMG 1132400441

Sovellukset:

Ag Chem 1253 Terra-Gator (Caterpillar 3208 -moottori), 1844 Terra-Gator (Caterpillar 3208 -moottori), 1253 Terra-Gator (IHC DV550 -moottori), 1253 Terra-Gator (Caterpillar 3208 -moottori), 1254 Ro-Gator (Caterpillar 3208 -moottori) ), 1603 Terra-Gator (Caterpillar 3208 -moottori), 1663 Terra-Gator (Caterpillar 3208 -moottori), 1803 Terra-Gator (Caterpillar 3208 -moottori), 844 Ro-Gator (Caterpillar 3208T -moottori), Agco 1603; 1604 (Caterpillar 3208 moottori), 1554 (Caterpillar 3208 moottori), 1603T; 1604T (Caterpillar Turbo Engine), 1604 Terra-Truck (Caterpillar 3208 Engine), Albaret VA15DV (Caterpillar 3208 Engine), VM1203; VM1204 (Caterpillar 3304T moottori), American Hoist 575C; 595C; 597C; 599C; 750C (Caterpillar 3304, 3306 moottori), 7220; 7250; 7260; 7460; 7530 (Caterpillar 3306 moottori), 795C (Caterpillar D333C moottori), 797C (Caterpillar 3306 moottori), 4210 (Caterpillar 3304 moottori), 4250 (Caterpillar D330C moottori), 4260 (Caterpillar 3304 moottori), 5299; 5300; 5460; 5470; 5530 (Caterpillar 3304, 3306 moottori), 9270; 9280; 9299; 9310 (Caterpillar D343A -moottori), 975C; 998C (Caterpillar D343A -moottori), Athey Motors C100; C130; C135; E100; E130; E135 (Caterpillar D-330 moottori), AT15 (Caterpillar D330C moottori), C100; E100; C130; E130; C135; E135 (Caterpillar D330 -moottori), PR621; PW621; PR621B; PW621B (Caterpillar D336 moottori), PS100B; S100B; SB100B (Caterpillar D330C moottori), Atlas Copco PR700; PT700; PT900 (Caterpillar D334 moottori), PT1200 (Caterpillar D336TA moottori), PT1200; PT1200CD (Caterpillar D336 moottori), PT900 (D334 moottori), PT900CD (Caterpillar D334 dieselmoottori), Aveling Barford RD035; RD040 (Caterpillar 1693 moottori), RXD25 6x4 (Caterpillar 3208 moottori), Centaur 35; 40; 50 (Caterpillar 1693 -moottori), parturi Greene SB140; SA141; SA150 (Caterpillar 3208 -moottori), SB170 (Caterpillar D330C -moottori), SB170; SA190 (IHC UDT407 moottori), TA30; TC30; TA35 (Caterpillar 3304 -moottori), TA56; TA57 (Caterpillar 3304T moottori), TA60; TA65 (Caterpillar 3306 moottori), TA77 (Caterpillar 3306 moottori), TA77 (Caterpillar D333C moottori), Bedford MTM40-30 8x8 (Caterpillar 3306B moottori), Blaw Knox BK106 (Caterpillar 3208 moottori), Blue Bird All American (Caterpillar 3208 moottori) , Bomag K301 (Caterpillar 3145 moottori), Brockway 360; 361 (Caterpillar 1674 moottori), 457 (Caterpillar 1674 moottori), 550 (Caterpillar 3306 moottori), H360 (Caterpillar 1693T, 1693TA moottori), Bros VM278 (Caterpillar 3208 moottori), Broyt X20; X21; X21TL (Caterpillar moottori), X30; X30TL; X31 (Caterpillar 3304T moottori), X4 (Caterpillar D333 moottori), X41; X50 (Caterpillar 3306T moottori), X52 (Caterpillar 3306 moottori), X20; X21; X21TL, X30, X31, X4, X41, X50 (Caterpillar 3306T moottori), X52, XSO, XSO, Bucyrus Erie 30B Mk IV; 30B Mk IV Super (Caterpillar 3306 moottori), 30H (Caterpillar D333C moottori), 30H; 30H Mk II (Caterpillar 3306 moottori), 31H Mk II (Caterpillar 3306 moottori), 38B Mk II (Caterpillar 3306 moottori), 60T (Caterpillar 3306 moottori), 20H; 20H Mk I; 20H Mk II (Caterpillar D330C moottori), 20H Mk III; 20H Mk IV; 21H Mk IV (Caterpillar 3304 moottori), Carrier Transicold UDG-AL; UDG-BL (Perkins 4.108 dieselmoottori), 1003; 2005A; 6000A; 6000A-2; 6004A-1; 6004A-2; 6007A-2; NDB-40 Eagle; NDB-40 Eagle Space Saver; NDE-40 kultainen kotka; NDS-40 Falcon; UDE Roadrunner (Perkins 4.108D moottori)

Nopea ennakkomyynti:


Sähköposti: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: +8613328990097
Wechat: +8613328990097
Skype: Genset-osat


Everlasting Parts on yksi johtavista valmistajista, joka tarjoaa alkuperäisen ja aidon polttoainesuodattimen 32r62-00100 p557440 2900535200 hyundai r450lc kaivinkoneen telaketjukäyttöisen moottorin komatsu s6d125-1 varten. Olemme erikoistuneet alaan jo vuosia ja tarjoamme asiakkaillemme OEM-tuotteiden korvaavia tuotteita. Tervetuloa tukkulaatuisiin, kestäviin ja halpoihin jälkimarkkinatuotteisiin kanssamme.
Pari:31945-84400 Polttoainesuodatin, korvaa Donaldson P502475 Sakura FC-2802, sovellettu HYUNDAI POWERTEC 440 moottoriin Seuraava:Polttoainesuodatin 23075366 Soveltuviin malleihin VOLVO TAD1642GE

Tutkimus