Polttoaineveden erotin 11QA-71040 11QA71040 10356007 0004771602 7424993622 20853583 HYUNDAI R210LC-9

Polttoaineveden erotin 11QA-71040 11QA71040 10356007 0004771602 7424993622 20853583 HYUNDAI R210LC-9

11QA-71040 spin-On-polttoainevedenerottimen vaihto 02934608 04291642 2997374 Sovellus HYUNDAI R250LC-9 Moottorikummiini QSB6.7

Tuotetiedot

Polttoainevedenerottimen 11QA-71040 tuoteparametri

Tuotenumero:

11QA-71040

Osien nimi:

Polttoaineveden erotinSpin-On

Fyysiset mitat

Kokonaiskorkeus

165 mm (6 496 tuumaa)

Suurin OD

110 mm (4,331 tuumaa)

Kierteen koko

1-14 YK

Kulholanka

3 3 / 4-10 YK

Korvaus

BOMAG 05717961

CLAAS 0013022790

DEUTZ 02934608

DEUTZ-FAHR 04291642

IVECO 2997374

LIEBHERR 10356007

MERCEDES-BENZ 0004771602

RENAULT VI 7424993622

VOLVO 20853583

VOLVO-RAKENNUSLAITTEET 80766454

Sovellukset:

HYUNDAI R210LC-9 -moottorikummiini QSB6.7

HYUNDAI R250LC-9 -moottorikummiini QSB6.7

VOLVO 7700 HYBRID -moottori VOLVO D5E

VOLVO 7900 HYBRID -moottori VOLVO D5E

VOLVO FE 240 moottori VOLVO D7EF

VOLVO FE 250 Moottori VOLVO D8K

VOLVO FE 260 Moottori VOLVO D7F

VOLVO FE 280 Moottori VOLVO D8K

VOLVO FE 280 Moottori VOLVO D7E

VOLVO FE 300 Moottori VOLVO D7F

VOLVO FE 320 moottori VOLVO D8K

VOLVO FE 320 moottori VOLVO D7E

VOLVO FE 340 Moottori VOLVO D7F

VOLVO FL 240 Moottori VOLVO D7EF

VOLVO FL 260 Moottori VOLVO D7F

VOLVO FL 280 Moottori VOLVO D7EF

VOLVO FL 290 moottori VOLVO D7F

VOLVO VNL 300 moottori VOLVO VED11

Nopea ennakkomyynti:


Sähköposti: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: +8613328990097
Wechat: +8613328990097
Skype: Genset-osat


Everlasting Parts on yksi johtavista valmistajista, joka tarjoaa alkuperäisiä ja aitoja polttoainevedenerottimia 11qa-71040 11qa71040 10356007 0004771602 7424993622 20853583 hyundai r210lc-9: lle. Olemme erikoistuneet alaan jo vuosia ja tarjoamme asiakkaillemme OEM-tuotteiden korvaamisen. Tervetuloa tukkulaatuisiin, kestäviin ja halpoihin jälkimarkkinatuotteisiin kanssamme.
Pari:Polttoaineveden erotin 600-319-4800 6003194800 FS20036 FS2003600MX KOMATSU BR580JG-1 -moottorille KOMATSU SAA6D125E-5G-02 Seuraava:Polttoainevedenerotin 68197867AA FS20089 P551833 WF10112 dieselmoottorille

Tutkimus